Jak to otworzyć?


Każdemu z nas może się to przydarzyć. Chwila nieuwagi, szybkie zatrzaśnięcie drzwi i… orientujemy się, że nasze kluczyki zostały w aucie, a my zdziwieni i zaskoczeni stoimy obok niego i nie wiemy co zrobić.
Po dłuższej chwili szoku i werbalnego wyrażenia naszego roztargnienia i pecha czas zacząć działać. Co w takiej sytuacji zrobić?
Pomysłów jest kilka. Rozwiązanie siłowe czyli wybicie szyby i odzyskanie utraconych kluczyków sprawdzi się w przypadku, gdy bardzo nam się śpieszy i mamy sporo gotówki na nową szybę. Rozwiązanie szybkie i proste, ale niestety dość drogie.
Kolejnym rozwiązaniem jest zdobycie zapasowych kluczyków. Rozwiązanie proste, szybkie i tanie – jeśli jesteśmy stosunkowo blisko domu, w którym mamy zapasowy komplet kluczyków. W innym wypadku może się nie sprawdzić.
Najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie specjalistów, dla których otwieranie zamków jest chlebem powszednim. Awaryjne otwieranie samochodów to dość specyficzne zajęcie i wymaga nie lada wprawy i umiejętności. W sytuacji, gdy zatrzaśniemy kluczyki w aucie – wezwanie specjalistów to najlepsze rozwiązanie.